Конкурс “Український державотворчий міф”

Шановні друзі, колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі “Український державотворчий міф”, який організовує і проводить Асоціація політичних психологів України та Інститут соціальної і політичної психології НАПН України

 

Метою проведення конкурсу є привернення уваги до національних здобутків України, поширення методу створення державотворчого міфу, сприяння зростанню політико-психологічної культури населення, зміненню патріотичних почуттів та розвитку навичок створення міфологем, що сприятимуть укріпленню державності України та популяризації окремих регіонів.

Для того, щоб країна ставала державою, у масовій свідомості та колективному несвідомому її народу мають культивуватися кільканадцять сюжетів (наративів) міфів. Кожний з тих міфів має органічно поєднувати у собі наукову достовірність, художню переконливість та впровадження певних державотворчих суспільних норм. Без таких міфів маси приречені керуватися міфологією іноземного виробництва. Це у свою чергу веде до духовної асиміляції, втрати національної самоідентичності, комплексів меншовартості тощо. Створення та впровадження державотворчих міфів у інформаційний та медіапростір України передбачає володіння методиками та психотехнологіями міфодизайну. Тож, запрошуємо вас спробувати свої сили у створенні державотворчих міфів. 

Творчі роботи приймаються до 01 квітня 2021 року на електронну адресу Асоціації політичних психологів України: appu.ngo@gmail.com

Попередньо запрошуємо переглянути лекції експерта з міфодизайну Всеволода Зеленіна:

      1. “Психотехнології міфодизайну у сучасних інформаційних війнах”
      2. “Державотворчий міфодизайн: методика й практика”

а також ознайомитися з його посібником “Основи міфодизайну: психотехнології керування медіареальністю”

Деталі проведення конкурсу у доданому файлі. Свої запитання ви можете писати на пошту АППУ. 

Тих, хто зацікавлений у практичному розвитку своїх навичок у створенні і аналізі міфів запрошуємо до групи в Telegram “Державотворчий міфодизайн”, де ви будете отримувати практичні завдання і вправи для вдосконалення своїх навичок, ділитися своїми міркування та ідеями. 

Чекаємо на ваші роботи!

Будемо вдячні за поширення інформації про проведення конкурсу на доступних вам ресурсах, серед старшокласників, студентів і колег.