Відкрита онлайн-лекція “Імідж сучасного українського політика”

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас 10 лютого о 17.00 взяти участь у відкритій онлайн-лекції “Імідж сучасного українського політика”
Спікер: Віктор Рибаченко – віце-президент Асоціації політичних психологів України, політичний експерт, доцент кафедри зв’язків із громадськістю та реклами Київського національного університету культури та мистецтв.
 
Сучасна українська політика «персоніфікована», тобто більшість виборців приймаючи електоральне рішення, найчастіше орієнтуються спершу на особистісні риси кандидата, його образ і тільки потім на його програму і план дій. Тобто, щоб претендувати на перемогу, політик повинен демонструвати якості, які відповідають – в очах масового виборця – його політичним перевагам.
Іміджеві характеристики політика (психофізичні,особистісно-комунікативні, соціальні, міфосимволічні, професійні або ін.) стають об`єктом роботи політтехнологів і сприйняття аудиторією. 
Залежно від політичних подій у країні і світі ці характеристики можуть змінюватись, посилюватися та адаптуватися під нові запити електорату.
Імідж – основний компонент публічної політики. Особливості його створення мають враховувати політики, які прагнуть здобути владу чи утримати її, та розуміти виборці
Чи є якийсь еталонний образ політика? Як відрізнити істинні якості політика від “перенесених” з очікувань електорату? Формування іміджу – це технологічний процес, доступний кожному? Яким має бути імідж сучасного українського політика?
На ці та інші питання відповість наш спікер.
 
За умови попередньої реєстрації – участь Безкоштовна.
Посилання на реєстрацію:
https://forms.gle/QsJcGTDKmsHEzY4A9
Усім зареєстрованим на пошту надійде запрошення на Zoom-конференцію.
До зустрічі на заході!