Міжнародний Симпозіум «Current Social Transformations: Challenges and Resources for Adaptation»

8 листопада 2019 р. в рамках ІІ Усеукраїнського конгресу із соціальної психології (УКСП–2019) «Соціальна психологія сьогодні: здобутки і перспективи» було проведено Міжнародний Симпозіум «Current Social Transformations: Challenges and Resources for Adaptation».

Захід був організований в межах Європейського психологічного семестру за співорганізації Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Європейської федерації психологічних асоціацій та Асоціації політичних психологів України.

Модератори:

Ірина Губеладзе

докторант Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, віце-президент Асоціації політичних психологів України, кандидат психологічних наук (Київ, Україна)

Гіоргі Гваліа

професор політології та міжнародних відносин, декан Школи мистецтв і наук Державного університету Іллі, доктор філософії в галузі політології (Тбілісі, Грузія).

В роботі Симпозіуму взяло участь 28 осіб, з яких 9 ключових спікерів. Під час обговорення учасники торкнулися широко кола питань, зокрема про актуальну ситуацію в Грузії, Киргизстані та Україні. Обговорили необхідність формування громадянської та національної ідентичності, враховуючи актуальні трансформаційні процеси і актуальну ситуацію в країнах.

Розглянули питання кібербезпеки, зокрема серед молоді, необхідності формування витривалості, толерантності до невизначеності як запоруки підтримки психологічного благополуччя та стресостійкості.

Програма і тематика виступів:

Програма-Конгресу-2019-А4-final-1