ІІІ всеукраїнська заочна науково-практична конференція “Суспільні дисципліни як засіб формування цивілізаційної компетентності здобувачів освіти”

Запрошуємо науково-педагогічних працівників, науковців, докторантів, аспірантів, студентів вітчизняних вищих навчальних закладів, академічних установ, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, громадських організацій та інших установ до участі у ІІІ всеукраїнській заочній науково-практичній конференції “Суспільні дисципліни як засіб формування цивілізаційної компетентності здобувачів освіти”, яка відбудеться 18-19 травня 2020 р. на базі кафедри суспільних дисциплін Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування.

Тематичні напрями роботи конференції:

  1. Роль гуманітарних наук у створенні освітнього середовища в сучасній вищій технічній школі.
  2. Педагогіка майбутнього: технології формування довершеної особистості.
  3. Актуальні проблеми психології.

За матеріалами конференції передбачається підготовка електронного збірника тез. Робочі мови конференції – українська, англійська.

Для участі в конференції необхідно:

  1. Подати заявку на участь у конференції:
  2. Подати матеріали для публікації (тези).
  3. Надіслати копію квитанції про оплату організаційного внеску 100 грн. на E-mail кафедри суспільних дисциплін (kaf-sd@nuwm.edu.ua) у файлі, підписаним у форматі: «Іванов_квитанція».

Інформаційний лист конференції:

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ_РІвне_2020 (1)